Правила перевезення пасажирів

Квиток є іменним документом для проїзду автобусом і не може бути переданий іншій особі, він дійсний до дати та години виїзду, які вказані у квитку. Пасажир має право 2 рази безкоштовно змінювати дату виїзду. У квитку забороняється робити будь-які виправлення. Всі зміни повинні бути підтверджені печаткою фірми, яка їх внесла. Квиток з відкритою датою повернення діє протягом 6 місяців з моменту відправлення. Пасажир, який має квиток з фіксованою датою зворотного виїзду, зобов’язаний підтвердити свій виїзд не пізніше ніж за 48 годин до виїзду (без врахування вихідних). У разі непідтвердження фірма залишає за собою право продати дане місце без грошової компенсації пасажиру. Посадкові місця в автобусі вказуються представником нашої компанії при посадці. Місця, вказані будь-яким іншим агентом, не є дійсними.

Повернення грошей за невикористану подорож

Гроші за невикористану подорож повертаються виключно фірмою в якій був придбаний квиток. Підставою для повернення грошей є бланк (квиток) зі всіма відривними купонами та обкладинкою. Гроші за невикористану зворотню подорож повертаються за мінусом 15%.

Перевезення багажу

Кожен пасажир має право на перевезення 1 місця багажу розміром 40x60x80 см, загальною вагою до 30кг на 1 особу та ручного багажу вагою до 5 кг (умови перевезення багажу відрізняються в залежності від країни). При перевищенні даних лімітів щодо ваги і розмірів багажу стягується додаткова оплата за понаднормовий багаж. Додатковий багаж перевозиться при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса. Додатковий багаж оплачується по 1€/кг. Не перевозиться багаж негабаритних розмірів (холодильники і т.п.). Перевізник не несе відповідальності за ручний багаж. Перевізник несе відповідальність за знищений або пошкоджений багаж у багажному відділенні автобуса тільки якщо це сталося з вини перевізника, що доведено пасажиром, але не більше ніж на суму 100 євро на особу за умови подання заяви не пізніше, ніж через 10 днів з дня виїзду автобуса. Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці або здоров’ю інших пасажирів. Перевізник не відповідає за втрату пасажиром грошей, біжутерії, документів, цінних паперів, колекційних речей, речей, які мають наукову цінність та інших цінностей, що не знаходяться у багажному відділенні автобуса. Пасажир особисто несе відповідальність за легальність власного багажу. При ускладненнях на кордоні фірма-перевізник має право відмовитися від виконання обов’язків по перевезенню багажу і продовжити рейс без цього багажу. Перевезення тварин та рослин заборонено.

Забороняється перевозити

Загальні вимоги

Пасажир повинен прибути на посадку не пізніше як за 30 хвилин до від’їзду автобуса. У разі запізнення на посадку відповідальність несе пасажир. Під час руху в салоні і туалеті автобуса заборонено палити, вживати алкогольні напої та наркотики. В разі не виконання цих вимог компанія залишає за собою право зняти пасажира з рейсу без грошової компенсації. Екіпаж автобусу може відмовитися перевозити пасажира у випадку:

Пасажир несе відповідальність за спричинені ним матеріальні збитки перевізнику.

Діти та молодь до 16 років можуть подорожувати лише у супроводі дорослих. Для перетину кордону дітьми до 16 років у супроводі одного з батьків, подорожуючі повинні пред’явити на паспортному контролі оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон від другого з батьків. Якщо дитина подорожує у супроводі обох батьків, то немає потреби в наявності цього дозволу.

Перевізник не відповідає перед пасажиром за правильність оформлення та наявність документів, що дають право перетинати кордони країн маршруту. Перевізник не несе відповідальності за порушення пасажиром митних чи еміграційних правил. При порушенні пасажиром візових режимів (закінчення термінів дії віз, заміна паспорта іншим документом і т.д.) перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира. Кошти за невикористаний квиток не повертаються. У випадку коли пасажир не дотримується митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право продовжити рейс без пасажира згідно з розкладом руху автобуса і без компенсації вартості проїзду.

Перевізник не відповідає за запізнення під час руху і несвоєчасність прибуття до станцій слідування, якщо це спричинилося незалежними від нього обставинами (в тому числі затримки під час проходження кордонів, погодними умовами, транспортними пробками, діями державних органів, ремонтними роботами на дорогах і т.д, діями самих пасажирів, що впливали на виконання даних обставин) та іншими причинами (технічними проблемами, що виникли з автобусом під час руху, котрі не могли бути попереджені фірмою-перевізником, не зважаючи на всі прийняті засоби застереження).

Компанія не несе відповідальності за порушення пасажирами прикордонного та паспортного контролю.